Kayıt Ol

Gerçek ve Bot Takipçi Nedir? Nasıl Alınır?

Gerçek ve Bot Takipçi Nedir? Nasıl Alınır?

Gerçek ve bot takipçi nedir? Sorusunun cevabını bilmek, hesabının erişim ve etkileşimini artırmak isteyen herkes için önemlidir. Kısaca söylememiz gerekirse; bot takipçi bilgisayar programıyla oluşturuan sahte, yapay hesaplardır. Gerçek (organik) takipçiler ise; aktif, normal kullanıcı profillerini ifade eder.

Gerçek ve Bot Takipçi Arasındaki Farklar

Takipçilerin bot mu yoksa gerçek mi olduğunu anlayabilmek için şu kriterlere dikkat etmelisiniz:

Bot takipçilerin profil resmi yoktur. Olsa bile genellikle tüm bot hesaplarda aynı veya benzer resimler kullanıldığı için sahte olduğu rahatlıkla anlaşılır.

Bot takipçilerin profilinde herhangi bir paylaşım bulunmaz veya spam paylaşımlar vardır.

Bot takipçiler kimseyi takip etmez ve takipçi listesi boştur. Ya da hep kendisi gibi bot hesapları takip eder, kendisini takip edenler de bot profillerden oluşur. (Zira sahte hesapların bilgisayar yazılımları sayesinde birbirini takip etmesi sağlanabilir.)

Bot takipçilerin düşüş oranı yüksektir ve silinme hızlı bir şekilde gerçekleşir. Fakat organik takipçilerde düşüş daha yavaş ve düşme oranı daha azdır.

Gerçek ve Bot Takipçi Nasıl Alınır?

Gördüğünüz gibi her iki takipçi türü arasında nitelik bakımından büyük farklılıklar vardır. Ancak SMM paneller, sosyal medya ajansları, paket satış siteleri üzerinden alım yapmak istediğinizde prosedürler aynıdır.

Şöyle ki;

Önce ilgili sitede bir üyelik oluşturun.

Hesabınıza girdikten sonra bakiye yüklemesi yapın. (Banka kartı, kredi kartı, EFT/havale ve bunun gibi ödeme yöntemlerinden biriyle siteye dilediğiniz miktarda bakiye yükleyebilirsiniz. İsterseniz deneme yapmak için az bir bakiye yüklemeyi tercih edebilirsiniz.)

Sonra takipçi kategorisini seçip paketlerden birine tıklayın.

Kullanıcı adınızı yazıp takipçi miktarını belirleyerek alım yapabilirsiniz.

Bazı takipçi paketlerinde düşüş riskine karşı telâfi imkânı olurken bazı paketlerde ise böyle bir seçenek sunulmaz. Buna dikkat etmelisiniz. Ayrıca gönderim başlama süresi (anlık/otomatik veya manuel), tahmini bitiş zamanı gibi ayrıntılara bakmalısınız.

Gerçek takipçi satın al paketleriyle hesabınızın değerini kat kat artırmak istiyorsanız Türk Panelim sizin için doğru tercihtir. Farklı ihtiyaçlara yönelik onlarca paket alternatifi arasından dilediğinizi seçerek güvenle sipariş verebilirsiniz. TikTok, Instagram, Telegram, Twitter ve dahası için sunduğumuz takipçi paketlerini hemen şimdi deneyin!